اخبار

۲۰ میلیون تن روش مدیریت مستقیم سهام عدالت را انتخاب کرده‌اند

سخنگوی کانون شرکت‌های سرمایه گذاری استانی با اشاره به انتخاب روش مدیریت مستقیم سهام عدالت توسط ۲۰ میلیون تن، شروط درج نماد شرکت‌های استانی در بورس را اعلام کرد.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، اکبر حیدری، سخنگوی کانون شرکت‌های سرمایه گذاری استانی با اشاره به پایان زمان انتخاب روش مدیریت سهام عدالت و اعتراض به عدم تمدید یک هفته‌ایی گفت: ۲۰ میلیون تن روش مدیریت مستقیم عدالت را انتخاب کرده و ۲۹ میلیون تن هم روش مدیریت غیرمستقیم را برگزیده‌اند که از طریق شرکت‌های سرمایه‌ گذاری استانی انجام خواهد شد.

وی افزود: اطلاعات سهامدارانی که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند در اختیار سازمان خصوصی‌سازی بوده که باید فرایند حقوقی و اصلاح قراردادها انجام و صورت جلسه امضا شود که هنوز به شرکت‌های سرمایه‌‌گذاری استانی ارائه نشده است.

به گفته حیدری، درج نماد شرکت‌های استانی در تابلوی بورس نیز به همکاری شورای عالی بورس و دو سازمان بورس و خصوصی‌سازی بستگی دارد که سریعاً تعیین و تکلیف سهامداران عدالت را انجام دهند. به محض تعیین تکلیف دارایی‌های شرکت سرمایه گذاری استانی، مجمع فوق‌العاده برای افزایش سرمایه برگزار و نماد این گروه در بورس درج خواهد شد .

منبع
بورس پرس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا