اخبار

آخرین وضعیت افزایش سرمایه حبندر، شتران و مفاخر اعلام شد

آخرین وضعیت افزایش سرمایه جدید نمادهای بورسی و فرابورسی حبندر، شتران و مفاخر طی سال ۱۴۰۱ منتشر و اعلام شد.

به گزارش اخبار بورس، براساس اطلاعات مندرج در سامانه کدال، آخرین وضعیت افزایش سرمایه جدید شرکت خدمات دریایی و کشتیرانی خط دریا بندر با نماد حبندر، شرکت پالایش نفت تهران با نماد شتران و شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی با نماد مفاخر طی سال ۱۴۰۱ اعلام شد.

ثبت افزایش سرمایه حبندر

افزایش سرمایه ۱۸۴.۰۲۳ درصدی شرکت خدمات دریایی و کشتیرانی خط دریا بندر با نماد حبندر در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید.

با عنایت به مجوز افزایش سرمایه به شماره مجوز DPM-IOP-00A-142 مورخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ و بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۲۲، افزایش سرمایه شرکت از مبلغ ۱۵۸,۴۳۷ میلیون ریال به ‌مبلغ ۴۴۹,۹۹۹ میلیون ریال (مبلغ ۲۹۱,۵۶۲ میلیون ریال از محل مطالبات و آورده نقدی) در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است.

متن اطلاعیه ثبت افزایش سرمایه حبندر

تایید افزایش سرمایه شتران توسط هیئت مدیره

افزایش سرمایه ۶۱.۷۶ درصدی شرکت پالایش نفت تهران با نماد شتران به تایید هیئت مدیره رسید و برای تصمیم‌گیری به مجمع عمومی فوق‌العاده ارجاع شد.

با عنایت به ماده سه دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیره به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه از مبلغ ۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۲۷۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالی و جلوگیری از خروج نقدینگی که در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می‌شود. اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

متن اطلاعیه افزایش سرمایه شتران

صدور مجوز افزایش سرمایه مفاخر

مجوز افزایش سرمایه ۳۹۳.۴۷۰ درصدی شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی با نماد مفاخر توسط سازمان بورس صادر شد.

در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه ۱۳۸۴)، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی (سهامی عام) در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقررات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نشده و افزایش سرمایه با مشخصات زیر و با رعایت قوانین و مقرات مربوطه، از نظر این سازمان بلامانع است.

متن اطلاعیه صدور مجوز افزایش سرمایه مفاخر

سرمایه فعلی۱۷۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال   
تعداد سهام قابل انتشار۶۶۸,۹۰۰,۵۵۷ سهم
ارزش اسمی هر سهم۱,۰۰۰ ریال
مبلغ افزایش سرمایه۶۶۸,۹۰۰,۵۵۷,۰۰۰ ریال
منبع تامین افزایش سرمایه۶۶۸,۹۰۰,۵۵۷,۰۰۰ ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها
موضوع افزایش سرمایهاصلاح ساختار مالی در اجراي مفاد ماده ۱۴ قانون حداکثر استفاده از توان توليدی و خدماتی کشور و حمايت از کالای ايرانی (مصوب ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ مجلس شورای اسلامی)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا