اخبار

آخرین وضعیت افزایش سرمایه کحافظ، بورس، خاور و آنتی ‌بیوتیک اعلام شد

آخرین وضعیت افزایش سرمایه کحافظ، بورس، خاور و آنتی‌ بیوتیک در سامانه کدال اعلام شد.

به گزارش اخبار بورس، براساس اطلاعات منتشر شده در سایت کدال، آخرین وضعیت افزایش سرمایه شرکت کارخانجات کاشی و سرامیک حافظ با نماد کحافظ، شرکت بورس اوراق بهادار تهران با نماد بورس (بورس تهران)، شرکت ایران خودرو دیزل با نماد خاور و آنتی ‌بیوتیک سازی ایران با نماد آنتی بیوتیک مشخص شد.

افزایش سرمایه شرکت کارخانجات کاشی و سراميک حافظ

در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه ۱۳۸۴)، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت کارخانجات کاشی و سراميک حافظ (سهامی عام) با نماد کحافظ در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقررات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نشده و افزایش سرمایه با مشخصات زیر و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه، از نظر این سازمان بلامانع است.

متن اطلاعیه افزایش سرمایه کحافظ
سرمایه فعلی  ۱,۴۶۸,۹۲۴,۰۰۰,۰۰۰   ریال
تعداد سهام قابل انتشار  ۳,۶۷۲,۳۱۰,۰۰۰ سهم
ارزش اسمی هر سهم  ۱,۰۰۰  ریال
مبلغ افزایش سرمایه۳,۶۷۲,۳۱۰,۰۰۰,۰۰۰  ریال
درصد افزایش سرمایه۱۵۰ درصد
منبع تامین افزایش سرمایه۳,۶۷۲,۳۱۰,۰۰۰,۰۰۰  ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی
موضوع افزایش سرمایهاصلاح ساختار مالی

افزایش سرمایه بورس

در اجرای قانون بازار اوراق بهادار جمهوری اسلامی ایران (مصوب آذرماه ۱۳۸۴)، تقاضای افزایش سرمایه و انتشار سهام جدید شرکت بورس اوراق بهادار تهران (سهامی عام) با نماد بورس در این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. بر اساس رسیدگی انجام شده، مواردی حاکی از مغایرت با قوانین و مقررات مربوط در انتشار سهام ملاحظه نشده و افزایش سرمایه با مشخصات زیر و با رعایت قوانین و مقررات مربوطه، از نظر این سازمان بلامانع است.

متن اطلاعیه افزایش سرمایه بورس
سرمایه فعلی ۴,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
تعداد سهام قابل انتشار  ۱۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ سهم
ارزش اسمی هر سهم  ۱,۰۰۰  ریال
مبلغ افزایش سرمایه۱۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال
درصد افزایش سرمایه۱۵۰ درصد
منبع تامین افزایش سرمایه۷,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰  ریال از محل سود انباشته
۲,۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰  ریال از محل سایر اندوخته‌ها
موضوع افزایش سرمایهاجرای مصوبه چهارصد و نهمين صورت‌جلسه هيئت‌مديره سازمان بورس و اوراق بهادار مورخ ۱۳۹۵/۱/۲۴ در خصوص تعيين حداقل سرمايه مطلوب بورس‌ها

افزایش سرمایه خاور

هیئت مدیره شرکت ایران خودرو دیزل با نماد خاور پیشنهاد برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده در خصوص افزایش سرمایه را مطرح کرد.

با عنایت به ماده سه دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب ۱۳۹۵/۷/۱۷ هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیره به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه از مبلغ ۴,۹۸۹,۰۵۹,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۹۹,۷۸۹,۲۱۷,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی، مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها به منظور اصلاح ساختار مالی و خروج از شمول مفاد ماده ۱۴۱ قانون تجارت که در تاریخ ۱۴۰۰/۴/۲۷ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می‌شود. اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

متن اطلاعیه افزایش سرمایه خاور

افزایش سرمایه آنتی بیوتیک

شرکت آنتی بیوتیک سازی ایران با نماد آنتی بیوتیک آگهی ثبت افزایش سرمایه خود را در سایت کدال منتشر کرد.

گزارش پیوست در اجرای تکالیف قانونی موضوع ماده (۶) قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم (۴۴) قانون اساسی مصوب ۲۵ خرداد ماه ۱۳۸۷ (اصلاحی مورخ ۱۳۹۳/۴/۱ و ۱۳۹۵/۶/۷) انتشار یافته و انتشار آن در سامانه جامع اطلاع‌رسانی ناشران (کدال) این سازمان به معنی بررسی، کنترل و تایید صحت اطلاعات مذکور نیست. بدیهی است کلیه مسئولیت‌های حقوقی و قانونی ناشی از نقص یا عدم صحت اطلاعات ارائه شده حسب مورد برعهده مدیرعامل، اعضا هئیت مدیره، حسابرس و بازرس قانونی شرکت بوده است و سازمان بورس مسئولیتی در قبال آن ندارد.

متن اطلاعیه افزایش سرمایه آنتی بیوتیک

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا