اخبار

آخرین وضعیت افزایش سرمایه خلنت، وتوسم، شراز، کپرور و والبر اعلام شد

آخرین وضعیت افزایش سرمایه نمادهای بورسی و فرابورسی خلنت، وتوسم، شراز، کپرور و والبر در سامانه جامع اطلاع‌رسانی ناشران منتشر و اعلام شد.

به گزارش اخبار بورس، براساس اطلاعات مندرج در سامانه کدال، آخرین وضعیت افزایش سرمایه شرکت پالایش نفت شیراز با نماد شراز، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه ملی با نماد وتوسم، شرکت فرآوری زغال سنگ پروده طبس با نماد کپرور، شرکت گروه دارویی البرز (گروه سرمایه‌گذاری البرز) با نماد والبر و شرکت تولیدی لنت ترمز ایران با نماد خلنت اعلام شد.

تایید افزایش سرمایه شراز از سوی هیئت مدیره

افزایش سرمایه ۹۷۰.۵۰۸ درصدی شرکت پالایش نفت شیراز با نماد شراز از سوی هیئت مدیره تایید و به مجمع عمومی فوق‌العاده ارجاع داده شد.

با عنایت به ماده سه دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیره به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه از مبلغ ۱,۰۲۷,۵۴۸,۶۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۱۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته، اندوخته طرح و توسعه به منظور اجرای طرح‌های توسعه‌ای، اصلاح ساختار مالی و جلوگیری از خروج وجه نقد به منظور تامین سرمایه در گردش مورد نیاز شرکت که در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می‌شود. اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

متن اطلاعیه افزایش سرمایه شراز

تایید افزایش سرمایه وتوسم از سوی هیئت مدیره

افزایش سرمایه ۷۷.۷۷ درصدی شرکت سرمایه‌گذاری توسعه ملی با نماد وتوسم از سوی هیئت مدیره تایید و به مجمع عمومی فوق‌العاده ارجاع داده شد.

با عنایت به ماده سه دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیره به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه از مبلغ ۴,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۸,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور جبران سرمایه‌گذاری‌های انجام شده و اصلاح ساختار مالی و تقویت بنیه مالی و حفظ جایگاه شرکت در بازار سرمایه و افزایش نقدشوندگی سهام که در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می‌شود. اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

متن اطلاعیه افزایش سرمایه وتوسم

تایید افزایش سرمایه خلنت از سوی هیئت مدیره

افزایش سرمایه ۱۲۹ درصدی شرکت تولیدی لنت ترمز ایران با نماد خلنت از سوی هیئت مدیره تایید و به مجمع عمومی فوق‌العاده ارجاع داده شد.

با عنایت به ماده سه دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیره به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه از مبلغ ۱۳۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل سود انباشته به منظور اجرای پروژه‌های توسعه که در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می‌شود. اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

متن اطلاعیه افزایش سرمایه خلنت

تایید افزایش سرمایه والبر از سوی هیئت مدیره

افزایش سرمایه ۶۰.۷۱۳ درصدی شرکت گروه دارویی البرز (گروه سرمایه‌گذاری البرز) با نماد والبر توسط هیئت مدیره تایید و به مجمع عمومی فوق‌العاده ارائه شد.

با عنایت به ماده سه دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیره به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه از مبلغ ۸,۴۰۰,۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۱۳,۵۰۰,۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی، سود انباشته، سایر اندوخته‌ها به منظور مشارکت در افزايش سرمايه و اصلاح ساختار مالی که در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می‌شود. اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

متن اطلاعیه افزایش سرمایه والبر

تایید افزایش سرمایه کپرور توسط حسابرس

افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی شرکت فرآوری زغال سنگ پروده طبس با نماد کپرور توسط حسابرس و بازرس قانونی تایید شد.

با عنایت به ماده سه دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار) به پیوست اظهارنظر حسابرس و بازرس قانونی (مؤسسه حسابرسی موسسه حسابرسی آتيه انديش نمودگر) نسبت به گزارش توجیهی افزایش سرمایه مورخ ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ هیئت مدیره شرکت مبنی بر لزوم افزایش سرمایه از مبلغ ۵۴۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۲,۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل آورده نقدی سهامداران، مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی، سود انباشته به منظور احداث يک واحد فرآوری ذغالسنگ در منطقه کرمان ارائه می‌شود.

متن اطلاعیه افزایش سرمایه کپرور

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا