اخبار

آخرین وضعیت افزایش سرمایه میدکو، وپویا و دانا اعلام شد

آخرین وضعیت افزایش سرمایه نمادهای بورسی و فرابورسی میدکو، وپویا و دانا در سایت اطلاع‌رسانی ناشران (کدال) منتشر شد.

به گزارش اخبار بورس، براساس اطلاعات منتشر شده در سایت کدال، آخرین وضعیت افزایش سرمایه شرکت سرمایه‌گذاری پویا با نماد وپویا، شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه با نماد میدکو (خاورمیانه) و شرکت بیمه دانا با نماد دانا اعلام شد.

افزایش سرمایه وپویا

هیئت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری پویا با نماد وپویا در خصوص افزایش سرمایه پیشنهاد برگزاری مجمع فوق‌العاده را مطرح کرد.

با عنایت به ماده سه دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب ۱۳۹۵/۷/۱۷ هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیره به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه از مبلغ ۴,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۱۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به منظور اصلاح ساختار که در تاریخ ۱۴۰۰/۴/۲۹ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهار نظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می‌شود. اظهار نظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

متن اطلاعیه وپویا

افزایش سرمایه میدکو

هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه با نماد میدکو (خاورمیانه) تصمیم خود در خصوص افزایش سرمایه منتهی به ۱۴۰۰/۱۲/۲۹ را منتشر کرد.

افزایش سرمایه دانا

هیئت مدیره شرکت بیمه دانا با نماد دانا در خصوص افزایش سرمایه پیشنهاد برگزاری مجمع فوق‌العاده را مطرح کرد.

با عنایت به ماده سه دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب ۱۳۹۵/۷/۱۷ هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیره به منظور پیشنهاد افزایش سرمایه از مبلغ ۴,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال به مبلغ ۱۹,۴۵۹,۰۲۲,۰۰۰,۰۰۰ ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها به منظور اصلاح ساختار مالی که در تاریخ ۱۴۰۰/۴/۲۸ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهار نظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می‌شود. اظهار نظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

متن اطلاعیه افزایش سرمایه دانا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا