اخبار

فهرست فروشگاه‌های طرف قرارداد کارت اعتباری سهام عدالت بانک ملی اعلام شد

روابط عمومی بانک ملی ایران فهرست فروشگاه‌های طرف قرارداد کارت اعتباری سهام عدالت این بانک را اعلام کرد.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از خبرگزاری اقتصادنیوز، روابط عمومی بانک ملی ایران فهرست فروشگاه‌های طرف قرار داد کارت اعتباری سهام عدالت این بانک را اعلام کرد. بنا بر این گزارش، متقاضیانی که درخواست دریافت کارت اعتباری سهام عدالت خود را در «نشان بانک» اپلیکیشن های «ایوا»، «بله» یا «شصت» ثبت کرده و مراحل درخواست کارت را تکمیل کرده‌اند، پس از دریافت اعتبار می‌توانند آن را هزینه کنند.

متقاضیانی که اعتبار مربوطه را با موفقیت و پس از طی کامل مراحل ثبت نام دریافت کرده باشند، می‌توانند از فروشگاه‌های زیر خرید انجام دهند:

  • فروشگاه‌های افق کوروش
  • فروشگاه‌های رفاه
  • فروشگاه‌های وین مارکت
  • تمام پذیرندگان دستگاه پوز سداد که دارای QR code هستند. (محل فروشگاه‌های دارای دستگاه پوز سداد با QR code نیز در صفحه اختصاصی «نشان پرداخت» در اپلیکیشن ایوا قابل مشاهده است.)

سهامدارانی که در دریافت کارت اعتباری سهام عدالت بانک ملی با مشکل مواجهه هستند، می‌توانند از طریق مرکز ارتباط مردمی شرکت سداد با شماره تلفن ۰۲۱۸۳۳۸۶، مرکز ارتباط مردمی بانک ملی ایران با شماره تلفن ۰۲۱۶۴۱۴۰ و مرکز پشتیبانی اپلیکیشن ایوا با شماره تلفن ۰۲۱۴۲۷۳۹۰۰۰ در شرکت پرداخت الکترونیک سداد، مشکلات خود را پیگیری کنند.

اگر تا کنون نسبت به دریافت کارت اعتباری سهام عدالت از بانک ملی اقدام نکرده‌اید، می‌توانید از راهنمای قدم به قدم و تصویری دریافت کارت اعتباری سهام عدالت استفاده کنید

منبع
اقتصادنیوز

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا