اخبار

مهلت خرید پالایشی یکم دوباره تمدید شد

طبق اعلام مديريت ابزارهای نوين مالی شركت بورس اوراق بهادار تهران، مهلت خرید صندوق پالایشی یکم دوباره تمدید شد و تا یکشنبه، ۳۰ شهریور ماه ادامه خواهد داشت. این تصمیم پس از آن اعلام می‌شود که یک مقام آگاه در سازمان خصوصی‌سازی خبر از تشکیل جلسه فوری برای تصمیم‌گیری درباره تمدید مجدد مهلت خرید صندوق پالایشی یکم داد.

به گزارش اخبار بورس، مديريت ابزارهای نوين مالی شركت بورس اوراق بهادار تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که مهلت خرید واحدهای صندوق پالایشی یکم دوباره تمدید شد و امکان خرید آن تا ۳۰ شهریور مهیا خواهد بود.

در حالی که قرار بود امروز، چهارشنبه ۲۶ شهریور ۹۹ مهلت خرید واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق پالایشی یکم یا همان دارادوم تمام شود، خبرگزاری فارس کمی پیش اعلام کرد که یک مقام آگاه در سازمان خصوصی‌سازی طی یک تماس تلفنی به خبرنگار فارس از تشکیل جلسه فوری درباره پالایشی یکم خبر داده و گفته: جلسه‌ای به همین مناسبت در حال برگزاری است و به زودی در مورد پالایشی یکم تصمیم گرفته می‌شود.

این مقام آگاه همچنین اطلاع داده بود که تا ظهر نتیجه جلسه از طریق شبکه خبر به اطلاع مردم می‌رسد.

قابل اشاره است که با این که پیش از این مهلت پذیره‌نویسی واحدهای صندوق سرمایه‌گذاری پالایشی یکم از ۵ تا ۱۹ شهریور تعیین شده بود، با تصمیم دولتی‌ها تا ۲۶ شهریور تمدید شده بود.

منبع
خبرگزاری فارس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا