اخبار

خساپا و ۱۲ شرکت بورسی دیگر بازگشایی شدند

امروز همراه با صعودی شدن روند کلی بازار سهام و مثبت شدن شاخص کل، سایپا با نماد خساپا و ۱۲ شرکت دیگر در بورس بازگشایی شدند. این بازگشایی‌ها در شرایطی انجام شده است که همچنان خبری از بازگشت شستا نیست.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، امروز همراه با افزایش شاخص کل بورس و پس گرفتن کانال ۱.۳ میلیونی، شاهد بازگشایی سایپا با نماد خساپا و ۱۲ شرکت دیگر در بورس بودیم. البته همچنان خبری از بازگشت شستا که از تاریخ ۱۷ شهریور متوقف شده است، نیست و باید منتظر اعلام شروع بازار گردانی توسط سهامدار عمده یعنی سازمان تامین اجتماعی بود.

در ۴۵ دقیقه نخست معاملات امروز بازار بورس، نماد شرکت‌های سایپا، پرداخت الکترونیک سامان کیش، پارس سرام، خوراک دام پارس، کشت و صنعت چین چین، سرمایه گذاری سبحان، حق تقدم مهرام بدون محدودیت نوسان و شرکت‌های تامین ماسه ریخته‌گری، پتروشیمی ارومیه، قاسم ایران، سرمایه گذاری معیار صنعت پارس، کشت و صنعت بهاران گلبهار خراسان، نوش پونه مشهد با محدودیت دامنه نوسان آماده بازگشایی شدند.

همچنین در پی پذیرش شرکت صنعتی مینو در بازار دوم معاملات فرابورس، این شرکت با نماد غصینو فردا یک‌شنبه، ۱۱ آبان در بازار بورس آغاز به کار می‌کند و کارگزاران باید نسبت به تعیین کارگزار ناظر حداکثر تا پایان امروز برای مشتریان در سامانه اقدام کنند.

منبع
بورس پرس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا