اخبار

نماد زیرمجموعه سایپا متوقف شد

نماد زیرمجموعه سایپا و دو شرکت دارای صف خرید در پایان معاملات امروز (۱۰ شهریور) برای برگزاری مجمع عادی به‌طور فوق‌العاده و فوق‌العاده بسته شد و پذیره‌نویسی سهام حق تقدم بیمه دانا نیز به اتمام رسید.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، در پایان معاملات امروز، نماد دو شرکت لیزینگ رایان سایپا (زیرمجموعه سایپا) و جام دارو برای برگزاری مجمع عادی به‌طور فوق‌العاده و همچنین نماد خاک چینی ایران نیز برای برگزاری مجمع فوق‌العاده متوقف شد.

بر این اساس، نمادهای « ولساپا » و « فجام » برای انتخاب اعضای هیئت مدیره و « کخاک » برای افزایش سرمایه ۲۰۰ درصدی، چهارشنبه هفته جاری تصمیم‌گیری می‌کنند.

دوره پذیره‌نویسی سهام حق تقدم شرکت بیمه دانا نیز امروز به پایان می‌رسد. « دانا » با اخذ مجوز افزایش سرمایه ۱۶۷ درصدی در مجمع فوق العاده ۲۵ اسفند ماه، اقدام به تأمین مالی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی کرده است.

در جریان معاملات چهارشنبه شرکت‌های لیزینگ رایان سایپا، خاک چینی ایران و بیمه دانا به ترتیب با رشد ۴.۹، ۴.۸ و ۴.۴ درصدی قیمت سهام و صف خرید و جام دارو با رشد ۱.۸ درصدی قیمت سهام همراه بوده‌اند.

منبع
بورس پرس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا