اخبار

نتایج عرضه اولیه سغدیر / هر سهم ۱۴۵۳۵ ریال کشف قیمت شد

براساس نتایج عرضه اولیه شرکت توسعه سرمایه و صنعت غدیر با نماد سغدیر، هر سهم این نماد ۱۴۵۳۵ ریال کشف قیمت شد.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، براساس نتایج عرضه اولیه ۵ درصد از سهام شرکت توسعه سرمایه و صنعت غدیر با نماد سغدیر، هر سهم این نماد ۱۴۵۳۵ ریال کشف قیمت شد. گفتنی است که عرضه اولیه این نماد با قیمت مبنای ۱۴۵۰ تومان در نظر گرفته شده بود.

طی این عرضه اولیه که برای اولین بار بدون سقف قیمتی با روش حراج انجام می‌شد، ۱۶۷ میلیون و ۵۰۰ هزار سهم سغدیر عرضه شد و ۱۶.۷ میلیون سهم نیز سهمیه سرمایه‌گذاران واجد شرایط بود که تاکنون میزان سهمیه تخصیصی به صندوق‌ها اعلام نشده است. همچنین امکان نمایش مظنه‌ها برای متقاضیان در فرآیند سفارش‌گیری وجود نداشت.

تامین سرمایه دماوند؛ متعهد خرید ۵۰ درصد از عرضه اولیه سغدیر

ارسال سفارش خرید برای سرمایه‌گذاران واجد شرایط صرفا توسط ایستگاه‌های معاملاتی (نامک) کارگزاران دارای مجوز فعالیت در فرابورس صورت گرفت و فروش ۵۰ درصد از سهام خریداری شده تا ۹۰ روز پس از تاریخ عرضه اولیه توسط سرمایه‌گذاران واجد شرایط امکان‌پذیر نیست. تأمین سرمایه دماوند هم متعهد خرید ۸۳ میلیون و ۷۵۰ هزار سهم معادل ۵۰ درصد عرضه اولیه بود.

پیش از این، عرضه اولیه نمادهای فگستر، فتوسا، غکورش، ولکار، ومدیر، لطیف، سپید، وهامون، مدیریت، اریان تک، فجهان، حآفرین، توسن و شکام در سال جاری انجام شده است.

منبع
بورس پرس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا