اخبار

بازار بورس ۲۶ شهریور / حقوقی‌ها رشد شاخص را کند کردند

در پایان معاملات امروز، ۲۶ شهریور ۹۹ در بازار بورس شاخص کل با رشد ۲٫۳۷ درصدی به یک میلیون و ۷۰۴ هزار واحد و همچنین ارزش مجموع معاملات امروز به ۲۳,۲۱۵ میلیارد تومان رسید.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری تجارت نیوز، در پایان معاملات ۲۶ شهریور ماه در بازار بورس شاخص کل با رشد ۲.۳۷ درصدی به یک میلیون و ۷۰۴ هزار واحد رسید و این رشد شاخص با افزایش تقاضا در نمادهای شاخص‌ساز همراه بود.

همچنین امروز ارزش مجموع معاملات به ۲۳٬۲۱۵میلیارد تومان رسید.

اگر چه در ابتدای معاملات نمادهای خودرویی با افزایش تقاضا همراه بودند، اما عرضه حقوقی‌ها سبب شد تا عرضه از تقاضا پیشی بگیرد و این نمادها در محدوده منفی به کار خود پایان دهند.

امروز نماد انرژی۳ که از اولین روزهای افت بازار متوقف شده بود نیز به گردونه معاملات بازگشت اما بعد از زمان اندکی به دلیل افشای اطلاعات بااهمیت گروه ب دوباره متوقف شد.

امروز مهلت پذیره‌نویسی صندوق پالایشی یکم نیز تا یکشنبه، ۳۰ شهریور ماه تمدید شد و امیدواریم تا این زمان نمادهای حاضر در این صندوق بازگشایی شوند.

همچنین در جلسه‌ای که صبح امروز با حضور اعضای هیئت عامل صندوق توسعه ملی برگزار شد، سازوکار حمایت از بازار سرمایه با استفاده از سپرده گذاری یک درصد منابع صندوق توسعه ملی مورد تاکید قرار گرفت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا