اخبار

تجلی ۲ آذر ماه برای عرضه سهام در فرابورس پذیره‌ نویسی می‌شود

شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات با نماد تجلی به عنوان اولین شرکت پروژه محور بازار سرمایه در تاریخ ۲ آذر ماه سال جاری برای عرضه سهام در فرابورس پذیره نویسی می‌شود.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از خبرگزاری ایلنا، پس از درج نماد تجلی در فرابورس ایران، شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات به عنوان اولین شرکت پروژه محور بازار سرمایه آماده می‌شود تا در تاریخ ۲ آذر ۱۴۰۰ برای عرضه سهام در بازار مذکور، پذیره نویسی عمومی را آغاز کند. طی این عرضه ۱۵ درصد از سهام تجلی از طریق سلب حق تقدم از سهامداران فعلی با قیمت ۱۰۰۰ ریالی هر سهم، در اختیار عموم مردم قرار می‌گیرد.

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات با ۵۱ درصد، شرکت چادرملو با ۱۷ درصد و شرکت گل گهر با ۱۷ درصد از دیگر سهامداران شرکت هستند. تجلی توسعه معادن و فلزات پیش از این و با افزایش سرمایه ۶۲۰ هزار درصدی، یعنی از یک میلیارد تومان به ۶ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان، بزرگترین افزایش سرمایه تاریخ بورس را به نام خود ثبت کرده بود.

درحال حاضر این شرکت پروژه‌های زنجیره فولاد از معدن تا نورد، شامل گندله‌سازی، آهن اسفنجی و فولادسازی را در دست احداث دارد و از پروژه‌های آتی می‌توان به ساخت اسکله بندرعباس و اکتشاف و استخراج از معادن جدید اشاره کرد.

منبع
ایلنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا