اخبار

نماد تماوند به صورت مشروط در فرابورس درج می‌شود

فرابورس ایران به صورت مشروط با پذیرش سهام شرکت تامین سرمایه دماوند که با نماد تماوند فعالیت می‌کند، در بازار دوم فرابورس ایران موافقت کرد.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، شرکت فرابورس ایران موافقت مشروط خود را با پذیرش سهام شرکت تامین سرمایه دماوند با نماد تماوند در بازار دوم فرابورس ایران اعلام کرد.

اطلاعیه شرکت تامین سرمایه دماوند

احتراما به استحضار می‌رساند درخواست پذیرش سهام شرکت تامین سرمایه دماوند (سهامی عام) در فرابورس ایران در جلسه مورخ ۲۵ خرداد ۱۴۰۰، هیئت محترم پذیرش فرابورس مطرح و با پذیرش در بازار دوم فرابورس ایران به صورت مشروط موافقت به عمل آمد. شایان ذکر است مقرر شد قبل از درج نام شرکت در فهرست نرخ های فرابورس و آغاز معاملات، اطلاعات لازم و تعیین شده توسط این شرکت ارائه شود.

مراتب جهت دستور افشای فوری اطلاعات در راستای رعایت بند ۴ ماده ۴۵ قانون بازار اوراق بهادار و ماده ۱۳ دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت‌های ثبت شده در سازمان بورس و اوراق بهادار و درج در سامانه کدال برای آگاهی عمومی تقدیم می‌شود.

شایان ذکر است که بالغ بر ۷۰ درصد سهام شرکت تامین سرمایه دماوند، متعلق به شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه‌گذاری سینا با نماد سینا وابسته به بنیاد مستضعفان و شرکت گسترش صنعت نوین ایرانیان (سهامی خاص) وابسته به سرمایه‌گذاری غدیر است.

تامین سرمایه دماوند نخستین شرکت تأمین سرمایه‌ای است که بر اساس اخذ مجوز تأسیس از شورای عالی بورس و اوراق بهادار از ابتدا به صورت سهامی عام به ثبت رسید. لازم به ذکر است که مابقی سهام شرکت نیز یکم بهمن سال ۹۸ از طریق پذیره‌نویسی در فرابورس به عموم عرضه شد.

منبع
بورس پرس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا