اخبار

توسعه صنایع و معادن غدیر با نماد وکغدیر در بازار دوم بورس تهران درج شد

شرکت بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر با نماد وکغدیر در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس تهران درج شد.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از مدیریت پذیرش بورس، شرکت بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر (سهامی عام) با نماد وکغدیر به عنوان پانصد و نود و هفتمین شرکت در بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران ثبت شد.

با توجه به موافقت هیئت ‌پذیرش بورس اوراق بهادار در جلسه مورخ ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ با پذیرش سهام هلدینگ بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر (سهامی عام) در بورس اوراق بهادار تهران و با عنایت به احراز موارد تعیین شده در مصوبه‌‌ مزبور از سوی آن شرکت، شرکت بین‌­المللی توسعه صنایع و معادن غدیر از تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ به عنوان پانصد و نود و هفتمین شرکت پذیرفته شده در بخش «شرکت­‌های چند رشته‌­ای صنعتی»، گروه و طبقه «شرکت­‌های صنعتی چند رشته‌­ای»، با کد «۳۹۹۹» و نماد «وکغدیر» در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شده است.

متن اطلاعیه ثبت شرکت توسعه صنایع و معادن غدیر

پیشینه و موضوع فعالیت شرکت توسعه صنایع و معادن غدیر

شرکت بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر به عنوان یکی از هلدینگ‌های زیرمجموعه شرکت سرمایه‌گذاری غدیر در حوزه تخصصی صنعت و معدن در سال ۱۳۹۰ با شماره ثبت «۴۰۸۱۹۲» تاسیس شده است. سرمایه‌گذاری در حوزه صنایع و معادن محور اصلی فعالیت این شرکت است که در این فرآیند، هلدینگ نقش سرمایه‌گذار و مدیریت کلان پروژه‌ها را برعهده داشته و امور اجرایی آن از طریق شرکت‌های گروه یا خارج از آن انجام می‌گیرد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا