اخبار

نتایج عرضه اولیه ومدیر / هر سهم ۲۹۹ تومان کشف قیمت شد

نتایج عرضه اولیه ۱۵ درصد سهام گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری با نماد ومدیر مشخص و براساس آن، هر سهم ۲۹۹ تومان کشف قیمت شد.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از پایگاه خبری بورس پرس، نتایج عرضه اولیه ۱۵ درصد سهام نماد ومدیر به عنوان پنجمین عرضه اولیه سال جاری اعلام شد. این عرضه شامل یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون سهم ومدیر با محدوده قیمتی ۲۸۰ تا ۲۹۹ تومانی برای هر سهم بود. همچنین برای هر فرد حقیقی و حقوقی سهمیه ۱۰۰۰ سهمی در نظر گرفته شده بود که به هر کد معاملاتی، ۳۶۸ سهم ‏اختصاص داده شد و در نهایت هر سهم به مبلغ ۲۹۹ تومان کشف قیمت شد..

بنابر آمار اعلامی، ۲ میلیون و ۵۳۲ هزار و ۸۰۲ نفر سهام ومدیر را خریدند تا رکورد خریداران عرضه اولیه شرکت برق و انرژی پیوند گستر پارس با ۵ میلیون و ۵۹۴ هزار و ۱۰ نفر خریدار در ۱۲ شهریور سال گذشته همچنان پابرجا باقی بماند. این اتفاق سبب شد تا بی‌اعتمادی‌ها به آینده بازار تکرار شود.

لازم به ذکر است که طی سال جاری، سهام چهار شرکت گسترش صنایع روی ایرانیان، تولید و توسعه سرب و روی ایرانیان، صنعت غذایی کورش و لیزینگ کارآفرین عرضه اولیه شده است. گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری نیز  پنجمین شرکت تازه وارد سال محسوب می‌شود.

منبع
بورس پرس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا