اخبار

صندوق قابل معامله زرین کوروش از فردا پذیره‌نویسی می‌شود

پذیره‌نویسی صندوق معامله زرین کوروش از فردا سه‌شنبه ۲۳ دی ۹۹ در بازار سهام آغاز می‌شود و تا ۲۷ دی ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از خبرگزاری سنا، پذیره‌نویسی صندوق قابل معامله زرین کوروش از فردا سه‌شنبه ۲۳ دی ۹۹ و تحت مدیریت شرکت سبدگردان کوروش و با نماد زرین در بازار فرابورس شروع می‌شود و تا ۲۷ دی ماه ادامه خواهد داشت. پذیره­‌نویسی این صندوق که از نوع صندوق­‌های قابل معامله (ETF) است، از طریق کلیه کارگزاری­‌های سراسر کشور انجام می‌شود.

در همین رابطه ابراهیم ابراهیمی، عضو هیئت‌مدیره سبدگردان کوروش گفت: این شرکت در راستای تکمیل زنجیره خدمات خود به مشتریان، پس از اخذ مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار، اقدام به پذیره‌نویسی اولین صندوق سرمایه‌گذاری در سهام خود با عنوان زرین کوروش خواهد کرد.

ابراهیمی اضافه کرد: پذیره‌نویسی این صندوق که از نوع صندوق‌های قابل معامله (ETF) سهامی است، از ۲۳ تا ۲۷ دی ماه از طریق کلیه کارگزاری های سراسر کشور ادامه خواهد داشت.

ابراهیم ابراهیمی این ابزار سرمایه‌گذاری را برای افرادی مناسب دانست که از دانش و تخصص فنی لازم برای بررسی و تحلیل بازار سرمایه برخوردار نیستند و در نتیجه می‌توانند با استفاده از خدمات حرفه‌ای چنین صندوق‌هایی، به صورت غیرمستقیم اقدام به سرمایه‌گذاری در بورس می‌کنند.

منبع
سنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا