اخبار

سخنگوی وزارت صمت عدم امنیت سامانه یکپارچه خودرو را تکذیب کرد

سخنگوی وزارت صمت مسئله عدم امنیت سامانه یکپارچه خودرو که به دنبال انتشار نامه معاون های وزارت صمت مطرح شده بود را رد کرد.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از خبرگزاری فارس، به دنبال انتشار نامه معاون های وزارت صمت در رابطه با مشکلات فنی و امنیتی سامانه یکپارچه خودرو و عدم تایید آن، امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت در این رابطه توضیح داد و اعلام کرد که هیچ ابهام و اشکالی در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو وجود ندارد. وی در این خصوص توضیح داد: آنچه در مورد این سامانه مطرح شده مراحلی است که باید طی شود تا مسئولیت انجام قرعه‌کشی به وزارت صمت واگذار شود. 

قالیباف همچنین افزود: تصدی‌گری وزارت صمت در واگذاری خودرو در حال حاضر در دستور کار نیست و مرحله دوم تخصیص خودرو مشابه مرحله اول از طریق سامانه‌ای که مورد استفاده قرار می‌گیرد انجام خواهد شد. 

قالیباف‌ بیان داشت: وزارت صمت به‌دقت سلامت و شفافیت سامانه یکپارچه تخصیص خودرو را زیر نظر دارد و نامه منتشر شده این دغدغه را ثابت می‌کند. 

وی افزود: وزارت صمت دیدگاه‌های پیشنهادی و مشورتی در خصوص بهبود کیفیت سامانه را با دقت بررسی و در صورت لزوم جهت اجرا به پیمانکار ارائه می‌دهد. 

سخنگوی وزارت صمت تاکید کرد: نه بحث حذف سامانه یکپارچه مطرح است و نه ابهامی در قرعه‌کشی نوبت اول وجود دارد، بلکه هدف اول ما بهبود کیفیت خدمت به مردم عزیز است. 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا