اخبار

تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه در کمیسیون صنایع مجلس تصویب شد

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه اصفهان با نماد فولاد در کمیسیون صنایع مجلس تصویب شد.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از خبرگزاری ایرنا، حجت الاسلام سیدجواد حسینی‌کیا، نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس، بررسی درخواست تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه اصفهان با نماد فولاد در دستور کار قرار گرفت که پس از بحث و بررسی این درخواست به تصویب رسید.

حسینی‌کیا با بیان اینکه مبالغی که باید در چهارچوب مسئولیت‌های اجتماعی مجموعه فولاد هزینه شود، در بخشی خارج از محلی که تعیین شده بود، هزینه شده است، اضافه کرد: اخلال در نظام توزیع و فسادهای مالی که حدود ۹۲ هزار میلیارد تومان است، از جمله دلایل درخواست این تحقیق و تفحص است.

نماینده مردم سنقر در مجلس تصریح کرد: بررسی تبصره‌های ارجاعی لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور با حضور مسئولان دستگاه‌های اجرایی کشور و پیشنهادات نمایندگان در این باره نیز در دستور کار کمیسیون صنایع و معادن قرار گرفت.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس خاطرنشان کرد: بررسی یکی از بندهای لایحه بودجه ۱۴۰۱ در خصوص محل هزینه کرد درآمدهای حوزه صنعت نیز در این نشست بررسی و مقرر شد تمامی این درآمدها در همان حوزه صنعت هزینه شود.

منبع
ایرنا

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا