اخبار

مجلس روز سه‌شنبه با حضور وزیر صمت در خصوص قانون واردات خودرو تصمیم‌گیری می‌کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: قرار است سه‌شنبه هفته جاری، در جلسه کمیسیون صنایع مجلس با حضور وزیر صمت، در خصوص قانون واردات خودرو تصمیم‌گیری شود.

به گزارش اخبار بورس، به نقل از خبرگزاری مهر، علی جدی، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، در مورد آخرین وضعیت قانون واردات خودرو، اظهار کرد: اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس در مورد نحوه اصلاح ایرادات شورای نگهبان به طرح واردات خودرو به نتایجی رسیده‌اند؛ منتهی قرار بود یک‌شنبه هفته گذشته با حضور وزیر صمت این اصلاحات بررسی و تصمیم‌گیری شود که به دلیل جلسه دولت، جلسه مجلس لغو شد.

نماینده مردم شیروان در مجلس بیان کرد: بنابراین قرار شد سه‌شنبه هفته گذشته این جلسه با حضور وزیر برگزار شود که مجددا به دلیل سفر برخی از اعضای کمیسیون به خارج از کشور، این جلسه نیز لغو شد.

جدی خاطرنشان کرد: در نهایت مقرر شد سه‌شنبه هفته جاری، جلسه کمیسیون با حضور وزیر صمت برگزار و جمع‌بندی نهایی انجام شود. پس از اجماع در مورد پیشنهادات کمیسیون و رسیدن به یک جمع‌بندی، مجلس فوراً وظیفه دارد که طرح را مجدد به شورای نگهبان ارسال کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در مورد جزئیات پیشنهادات کمیسیون صنایع و معادن مجلس نیز گفت: دو پیشنهاد در مورد شفاف شدن منشأ ارز واردات خودرو و وظایف وزارت صمت در مورد واردات، نهایی شده که البته قبل از جلسه جمع‌بندی، نمی‌توان جزئیات آن را اعلام کرد.

منبع
مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا