اخبار

سهامداران کتوکا تا ۱۷ اسفند برای خرید حق تقدم سهام مهلت دارند

سهامداران شرکت توليدی و خدمات صنايع نسوز توکا با نماد کتوکا از امروز تا ۱۷ اسفند ماه سال جاری برای خرید حق تقدم سهام فرصت دارند.

به گزارش اخبار بورس، براساس اطلاعات مندرج در سامانه کدال، در پی افزایش سرمایه شرکت تولید و خدمات صنایع نسوز توکا با نماد کتوکا، سهامداران می‌توانند از امروز، ۱۸ دی ۱۴۰۰ تا ۱۷ اسفند ماه برای خرید حق تقدم سهام اقدام کنند. برای تبدیل حق تقدم کتوکا به سهم، می‌توانید از لینک روبه‌رو استفاده کنید: راهنمای تبدیل حق تقدم به سهم

با عنایت به مجوز افزایش سرمایه به شماره مجوز DPM-IOP-00A-196 مورخ ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ و بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ و صورت‌جلسه هیئت مدیره مورخ ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ با توجه به افزایش سرمایه شرکت از مبلغ ۷۷۰,۰۰۰ میلیون ریال به‌مبلغ ۱,۱۳۰,۰۰۰ میلیون ریال (مبلغ ۳۶۰,۰۰۰ میلیون ریال از محل مطالبات و آورده نقدی)، مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام از تاریخ ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ لغایت تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ تعیین شده است.

متن اطلاعیه مهلت استفاده از حق تقدم سهام
شماره حساببانکشعبه
۱۴۴۶۳۰۴۶۵۲۴۰۳سپهفولاد مبارکه اصفهان
شماره حساب جهت واریز وجه
حق تقدم کتوکا
اطلاعیه مهلت استفاده از حق تقدم سهام تولید و خدمات صنایع نسوز توکا

پس از انجام افزایش سرمایه یک شرکت، بر تعداد سهم‌های آن شرکت افزوده می‌شود. در این صورت سهامداران انتظار افزایش مالکیت دارند؛ چون با انتشار سهام تازه، درصد مالکیت آنان کاهش می‌یابد. بنابراین در صورت افزایش تعداد سهام شرکت، حق سهامداران نیز افزایش پیدا می‌کند که این حق همان حق تقدم خرید سهام است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا